Polski HR A-Trybut S.A to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego HR S.A.
Polski HR- A-Trybut S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.

Stanowisko :

MŁODSZY KONSULTANT TECHNICZNY
Oferta dedykowana jest osobom z orzeczonym stopniem niepełnosprawności

Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:
• telefoniczne przyjmowanie i rejestrowanie zgłoszeń od klientów firmy
• telefoniczne udzielanie informacji (obsługa połączeń przychodzących)
• rozwiązywanie problemów związanych z niedziałającym Internetem /telewizją/telefonem
• utrzymywanie pozytywnych relacji z klientem
• budowanie dobrego wizerunku firmy
• sprzedaż usług

Oferujemy:
• umowę o pracę
• stałe wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy
• kompleksowe szkolenia wstępne
• pracę w przyjaznej atmosferze i młodym zespole
• możliwość zdobycia doświadczenia w obsłudze klienta i sprzedaży

Wymagania:
• aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
• poprawna dykcja, miły głos
• znajomość obsługi komputera
• mile widziane doświadczenie w pracy przy obsłudze klienta
• gotowość do podjęcia pracy zmianowej (6-22)

Aplikację (czyli CV i skan orzeczenia o niepełnosprawności) proszę  kierować z  do mnie na adres email lub telefonicznie pod podane adresy.

Pozdrawiam,

Bartosz Swider
Konsultant ds. Rekrutacji
Polski HR - A-Trybut S.A.

Tel.: +48 883 340 242
bartosz.swider@a-trybut.eu
www.a-trybut.eu